Hemen bize ulaşın +90 216 572 99 94

1998 yılından bu yana kadınları rahat ve özgüven içinde hissettirmek fikriyle hareket ediyoruz. Selçuk Tekstil olarak başladığımız yolculuğumuza 2010 yılından beri Ahu Lingerie olarak devam ediyoruz.

Her sene yenilenen yaratıcı modellerimizin içerdiği geleneksel çizgiler bizim en büyük özelliğimiz. Her yaşa ve bedene uygun ürünlerimizle satenin çekiciliğini sonuna kadar hissedeceğiniz koleksiyonlarımız ve artan ürün seçeneklerimizle iç giyimde ve ev giyimde kaliteden asla ödün vermeden ilerliyoruz.

Ümraniye’de bulunan tesislerimizde son teknoloji ile üretim yapıyoruz ve iç giyim sektörünün kalbi Yeşildirek’te bulunan mağazamızla her zaman kullanıcılarımızın hizmetindeyiz. Bunun yanında online satış ile en iyi hissedeceğiniz iç giyim ve ev giyim ürünlerine artık daha rahat ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyat politikamızla kaliteli ürünleri son kullanıcı ile buluşturmak nihai hedefimiz. Türkiye pazarının yanı sıra 30’dan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. Dünya tekstil sektörünün lideri olan ülkemizde, biz de odaklandığımız alanda liderliğimizi sürdürmek amacındayız.

Deneyimli çalışanlar, müşteri odaklı sistem, yeniliğe açık anlayış ve 20 yıllık tecrübe ile daima ileriye bakıyoruz.

Ahu Lingerie, sizinle birlikte ve sizin için üretmeye devam ediyor.